Apple Okul Gezisi

Apple ürünleri yaratıcılığa ve
birlikte çalışmaya ilham veriyor.

Onların kendilerini gösterme zamanı.

Unutulmaz bir öğrenme deneyimi için öğrencilerinizi veya öğretmen arkadaşlarınızı bir Apple Okul Gezisi’ne getirin. Beraber katılacağınız uygulamalı atölye çalışmasında, Apple ürünlerini kullanarak hayal gücünüzü yepyeni bir seviyeye taşıyabilir ve ürettiğiniz işlerle sınıftaki projelerinizi destekleyebilirsiniz.

Yakınınızdaki bir mağazaya Okul Gezisi düzenlemek için başvuru yapın.

Olağanüstü projeler hazırlayın.

Öğrenmenin tam yeri tam zamanı. Öğrenciler bu atölyelerde hikayelere görsel olarak hayat verebilir, kendilerini müzikle ifade edebilir ve hatta toplumsal dönüşümlere ilham kaynağı olabilirler.

Öğretmenler için de harika bir deneyim.

Okul Gezisi, öğretmenler ve çalışma arkadaşları için de mükemmel. Apple araçları ile kaynaklarından en iyi şekilde nasıl yararlanılacağını keşfetmek ve sınıfta uygulanabilecek projeleri bire bir deneyimlemek için bulunmaz bir fırsat.

İstediğiniz Okul Gezisi’ni seçin.

Her sınıf birbirinden farklıdır. Apple Okul Gezileri de öyle. Bu sayede, öğretmenler gezilerini öğrencilerinin sınıfta aldığı eğitimi destekleyecek şekilde özelleştirebilirler. Okul Gezisi temaları ve konuları şöyle:

Kod Yazma Dünyasına Giriş

Kod yazarak yaratıcı düşünmeye başlayın. iPad’de Swift Playgrounds uygulamasını kullanarak, kod yazmanın temellerinden robot programlamaya kadar her aşamada yaratıcı problem çözme alıştırmaları yapın. Üstelik kod yazmayı bilmeniz gerekmiyor.

Sanat ve Tasarım ile Yaratıcılığı Keşfetme

Eğlenceli bir sanat ve tasarım etkinliğiyle yaratıcılığınızın sınırlarını genişletin. iPad’de çizim, boyama ve tasarım yapmak için yeni stiller ve teknikler öğrenin.

Fotoğrafçılık ve Video Denemeleri

Yeni iPhone ile uygulamalı etkinliklere katılarak temel fotoğrafçılık becerilerini ve eğlenceli film yapım tekniklerini öğrenin.

Müzik ve Ritim Oluşturma

Temel ritim bilgilerinden kendi parçanızı hazırlamaya kadar birçok şey öğrenerek iPad’de GarageBand ile nasıl müzik yapıldığını keşfedin.

Okul Gezisi’yle İlgili Temel Bilgiler

Hedef Kitle: İlköğretim öğrencileri ve öğretmenleri ile gençlik grupları

Süre: 60 ila 90 dakika (Gerekli hazırlıkların tamamlanabilmesi için lütfen 15 dakika erken gelin.)

Konum: En yakınınızdaki Apple Store

Katılımcı Sayısı: Maksimum 30

Yanınızda Getirmeniz Gerekenler: Okul Gezileri ancak rezervasyon yaptıran taraf bir onay mail’i aldığında
teyit edilmiş olur. Okul Gezisi’ne ilişkin tarih, saat ve yer gibi nihai ayrıntılar Apple Store’un takdir yetkisindedir ve önceden bildirimde bulunulmadan değiştirilebilir veya iptal edilebilir. İptal etmek için lütfen en az üç gün önce
ilgili Apple Store ile iletişime geçin.

Başlamak için sayfanın üst kısmına giderek bir mağaza seçin.